Ümraniye Tenteci

Ümraniye Tenteci olarak her türlü tente, branda ve çadır tahsisi yapılmaktadır. İstanbul’un Anadolu Yakasında hizmet veren firmamızın Anadolu yakasının tüm bölgelerine servisleri bulunmaktadır.

Tüm tente çeşitleri, tente modelleri ve fiyat bilgisi, çadır modelleri, çadır metre fiyatları ile branda çeşitler ve fiyatları için bizi arayabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla her türlü tente branda ve çadır ihtiyaçlarınız için tahsis ve montaj işlemlerini yapmaktayız. 

Tenteler aslında hava koşullarından korunmak için kullanılmaktadır. Yani eskilerde sadece bu işler için kullanılmakta idi. Fakat günümüzde bir çok amaca yönelik hizmet etmektedir. 

Ümraniye Tenteci ve Tente Kullanım Alanları

Örneğin evlerinizin çatısını yaşanabilir bir hale getirmek  istiyorsunuz fakat inşaat işleri ile de uğraşmak istemiyorsunuz bu durumda sabit ışıklı tente imdadınıza koşuyor. 

Yada cafenizin yaz akşamları daha serin olmasını istiyorsunuz. Bulunduğunuz yapının son katında sınız veya müstakil bir yapıya sahipsiniz. İstediğiniz hava koşullarına göre tavanı açmak veya kapatmak mı istiyorsunuz? 

O zaman da otomatik açılır kapanır tenteler imdadınıza koşuyor. Yani tüm alanlarda kullanılmak üzere tente çeşitleri mevcuttur. 

Sizde iş yerinize veya evlerinize en uygun tente nin imalatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.