Sultanbeyli Tenteci

Sultanbeyli Tenteci adı altındaki firmamız tüm Anadolu yakası ilçelerine hizmet vermektedir. Tentecilik alanında uzman kadromuzla ve yeterince deneyime sahip çalışma arkadaşlarımızla, tüm tente modellerini bünyesinde bulunduran firmamız her tür ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Kurumsallığın getirdiği öncülükle sadece tente imalatı değil, tente montajı ve tamiri ile çadır ve branda imalatı ile montajında sizlere hizmet vermektedir. 

İş yerlerinize tente yaptıracaksınız fakat modele mi karar veremediniz, veya yaptığınız ticaret sebebi ile çadır kurmanız lazım fakat bilginiz mi yok? Tarımda kullanmak üzere branda ihtiyacınız mı var, o zaman lütfen bizimle irtibata geçin. Alanında uzman arkadaşlarımız size daha detaylı bilgi vererek, sorularınızı yanıtlasınlar. 

Sultanbeyli Tenteci ve Tente Gelişimi

Tenteler, geçmişi baz alırsak günümüz teknoloji ile birleşip müthiş bir mesafe katetmiş tir. Tenteler günümüzde sadece kötü hava koşullarından sakınmak için değil gerek dekoratiflik olsun gerekse lüks bir görünüm olsun birçok amaca hizmet etmektedir. Tasarım harikası yapıları ile birçok alanda ter bulan tenteler için lütfen bizimle irtibata geçin…