Şile Tenteci

Şile Tenteci adı altında ki firmamız İstanbul’un Anadolu yakasında hizmetinizdedir. Şile Tenteci bir Yaman Tente kuruluşu dur. 

Firmamızın hizmet alanı; tente imalatı, tente montajı, tente tamiri, tente bakım ve onarımı, çadır imalatı ve tahsisi ile kurulumu, her türlü branda imalatı ve tahsisi.

Tüm tente modeli taleplerine cevap verebilecek olan firmamızı istediğiniz zaman ziyaret edebilir ve en uygun tente modelini keşif ile belirleyebilirsiniz.

Tenteler normalde bizleri ve üzerinde kurulu oldukları her şeyi kötü hava koşullarını korumak için yapılmışlardır. Günümüz de tenteler artık bir çok amaca hizmet etmektedir. Bunda tente mimarlarının da katkısı oldukça büyüktür. 

Tenteler artık birçok kullanıma elverişsiz alanı kullanılabilir hale getirebiliyor. Hatta bu alanlara oldukça lüks bir hava katabilmektedir. 

Şile Tenteci Ve Alanında Uzman Ekip

Şile Tenteci olarak en kaliteli malzemeler ile tüm tente ihtiyaçlarınızı çok kısa bir süre içerisinde karşılıyoruz. Bunda Tentecilik alanında uzman kadromuzun payı oldukça büyüktür. 

En uygun fiyatlarla hizmetinizde olan firmamızı istediğiniz her zaman 7/24 arayabilir tente, branda ve çadırlar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.