Sancaktepte Tenteci

Sancaktepte Tenteci olarak firmamız tente, çadır ve branda çeşitleri, modelleri, montajı ve tamiratı için İstanbul Anadolu yakasında hizmetinizdedir. Her türlü tente çeşitleri ve modelleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak alt yapıya sahip firmamızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

En uygun fiyatlarla, kaliteyi sizlere sunan firmamız sadece bir telefon uzağınızda. 

Cafenize otomatik açılır kapanır tente mi yaptırmak istiyorsunuz, veya villanıza kış bahçesi, marketinize sabit tente mi yaptırmak istiyorsunuz, veya restoran açık alanına ışıklı tente, tüm seçenekler le ve düşük fiyatlarla hizmetinizdeyiz. 

Tente yaptıracaksınız fakat modelde kararsız sanız ücretsiz keşfimize katılabilir, iş yerlerinize veya evlerinize en uygun tenteyi seçebilirsiniz. 

Siparişiniz alındıktan sonra gerekli renk seçimleri bitirilir ve tente montajı yapılacak alanın ölçüleri alınır. İmalathaneden tam istediğiniz gibi imal edilen tenteler portatif yapısı ile kısa süre içerisinde monte edilir.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle…

Sancaktepte Tenteci Olarak Hizmet Alanlarımız

Tente modelleri, imalatı, montajı, tamiri.

Branda çeşitleri ve modelleri, kurulumu.

Çadır çeşitleri, modelleri ve kurulumu. 

Saydığımız tüm hizmet alanlarında öncü olan firmamızı ihtiyaç halinde 7/24 arayabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.