Pendik Tenteci

Pendik Tenteci firmasıyla 7/24 iletişime geçme imkanına sahipsiniz. Tüm tente istekleriniz başarıyla gerçekleştirilmektedir. Gerek yeniden kurulum gerekse tente tamir işlemleriniz mi var ? Bizimle irtibata geçin ve size yardımcı olalım.

Gerek kış aylarından oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse yaz aylarından güneşten korunmak için tercih edilen kullanımı oldukça kolay olan önemli bir gereçtir.

Genellikle iş yerlerinde tercih edilen tente çeşitleri dikkat çekici bir özelliğe sahip olmaktadır. Hem işinize hemde bütçenize katkıda bulunmak için sizde tente yaptırmalısınız.

Tente tamir hizmetleri de veren firmamız kullanmakta olduğunuz ve problem yaşadığınız tüm tente çeşitlerinin itina ile tamir edilmektedir.

Kalite standartlarına uygun yaptığımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Tente  çeşitlerimiz olarak mafsallı tente körüklü tente sabit tente çift açılır tente otomatik açılır kapanır tente gibi tüm çeşitlerini bünyemizde bulunan uzman kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.

Pendik Tenteci Fiyatları 2017 

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarımız ile hizmet vermekteyiz. Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için bizimle irtibata geçiniz.