Kadıköy Tenteci

İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız Kadıköy Tenteci olarak tüm tente modellerinin keşfi için lütfen bizi arayınız. Uygun fiyata kaliteyi sunan firmamız tüm tente modellerinin imalatı ve montajı ile tamiratı ile de sizlerle. 

Sadece tente imalatı ve montajı değil gerek çadır gerekse branda imalatı ve montajı da yapıyoruz. Her alanda imdadınıza koşan firmamız ile iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Kadıköy Tenteci olarak tüm model tentelerin tamirini de yapıyoruz. 

Tenteler, asıl amacı üzerinde kurulu olduğu her şeyi yağmur suyundan, güneşten ve kardan korumaktır. Eskiden çok basit düzenekler üzerine gerdirilen ve kısıtlı kullanım alanında sahip olan tenteler günümüzde farklı dizaynlarla her alanda kullanılmaktadır. 

Tenteler günümüzde genellikle ticari alanlarda kullanılmaktadır. Farklı modeller ve hemen tüm renkleri seçenek olarak sunan firmamız Kadıköy Tenteci ye gelerek ücretsiz keşif ile gerek iş yerlerinize gerek evlerinize en uygun tente modelini belirleyebilirsiniz. 

Kadıköy Tenteci ile En uygun Fiyatlar 

Alanında uzman ekip ve gerekli tüm ekipmanlar ile hizmetinizde olan firmamız sunduğu uygun fiyatlarla da müşteri memnuniyetine her zaman daha çok önem vermektedir.