Büyükçekmece Tenteci

Tentecilikte çığır açan firmamız Büyükçekmece Tenteci olarak Büyükçekmece dahil tüm İstanbul ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bünyemizde tüm tente modelleri ve çeşitleri bulunup zevkleriniz ve yaptırmak istediğiniz mekana göre dizayn edilmektedir. Tente imalatı ve montajı yapan firmamız, bütün model tentelerinizin tamiratı ve onarımını da yapmaktadır.

Tente icadı aslında ilk olarak güneşten korunmak için sopalarla gerdirilen bezlerle başlayıp günümüz teknolojisine ayak uydurmuştur. Düşünün ki artık tenteler uzaktan kumanda edilebiliyor. Hatta led ışık monte ediliyor. Ve tüm bunlar uzaktan kumanda edilebiliyor. 

Tenteler hiç umulmadığı kadar gelişerek dekore edildiği alana ayrı bir görsellik ve şıklık kattığı için bir çok alanda ve sektörde kendine yer edinebiliyor. 

Büyükçekmece Tenteci olarak alanında uzman kadromuz la tüm tente modeli siparişleriniz için hizmet veriyoruz. 

Tentenin modelini ve rengini belirledikten sonra dekore edilecek alanın gerekli ölçülerini alıyoruz. İmalatımız dan kısa süre içerisinde yapım aşaması tamamlanan parçaları yine kısa zaman içerisinde gerekli yere monte ediyor ve işlemi sonlandırıyoruz.

Tarafımızca yapılan işçilik uzun süreli müşteri memnuniyeti garantilidir. 

Büyükçekmece Tenteci Bünyesindeki Tente Çeşitleri

-Yarasa Tente

-Işıklı Tente

-Özel Tenteler

-Klasik Tente

-Katlamalı Raylı Tente

-Karavan Tente

-Kasetli Tente

-Karpuz Tente

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin…