Beykoz Tenteci

Beykoz Tenteci olarak alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve tentecilik adına gerekli yılların tecrübesi ile tüm Anadolu yakası ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bizi tüm ilçelerden arayabilirsiniz. Evlerinize veya iş yerlerinize her türlü tente modelinin imalatı ve montajı için daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bünyemizde birçok tente çeşidi bulunmaktadır. Tüm sektörlere uygun imal edilen özel tenteler ile hizmetinizdeyiz. Kaliteyi uygun fiyata bulmak istiyorsanız sizi de ücretsiz keşfimize bekliyoruz.

Beykoz Tenteci Tente Modelleri

Karpuz Tente: Genellikle Otel girişlerine ve pencere üstlerine dekore edilir. Hem güneşten korunmak amaçlı hemde dekor amaçlı kullanılmaktadır. 

Kasetli Tente: Kasetli Tente genellikle küçük esnaflar tarafından ergonomik olduğu için tercih edilmektedir. Kasetli denmesinin nedeni kol yardımı ile kapanan tente brandasının mekanizmanın içine sarılmasıdır.

Karavan Tentesi: Adı üzerinde olduğu gibi karavanlara özel olarak tasarlanan ve uyarlanan tentelerdir.

Katlamalı Raylı Tente: Katlamalı raylı tente genellikle hizmet sektöründe ticari amaçla kullanılmaktadır. Cafe sektörünün en çok tercih ettiği tente türüdür. Uzaktan kumanda edildiği için kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Hava muhalefetinin durumuna göre istenildiğinde açılıp istenildiğinde kapatılabilmektedir.  Ayrıca üzerine led ışık uygulaması da yapılmaktadır. Monte edildiği alana şıklık katan Katlamalı Raylı Tente farklı renk seçenekleriyle kolaylık sağlamaktadır.

Klasik Branda: Yüksek yerlerde profiller üzerinde gerdirilen brandalar olarak özetleyebiliriz. İsteğe göre farklı modeller şeklinde de dizayn edilebilir.

Özel Tenteler: Tamamen siz kullanıcıların isteklerine göre hazırlanan tente modelleridir. 

Işıklı Tente: Kurulduğu alanı Tüm kötü hava koşullarından korumanın yanı sıra eklenen Led opsiyonlarla da gece kullanımına kolaylık sağlayan tente modelidir.

Tüm tente modellerinin montajı ve tamiratı için sadece bir telefon uzaklıktayız…