Başakşehir Tenteci

Başakşehir başta olmak üzere tüm İstanbul İlçelerine Başakşehir Tenteci olarak tentecilik adına tüm hizmetleri sunmaktayız. Hem tente yaptırmak istiyorsunuz hemde uygun fiyata kalite arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. 

Başakşehir Tenteci adı altındaki kuruluşumuz tentecilik konusunda İstanbul’un en önde gelen firmaları arasındadır. Sadece tentecilikte değil gerek branda gerekse çadır piyasasında da iddalı duruşumuzu korumaktayız. 

Başakşehir Tenteci ve Tente Teknolojisi

Tentelerin ana kullanım nedeni güneşten, yağmurdan, kardan ve rüzgardan korunmaktır. Fakat günümüzde gelişen  Teknolojiye ayak uyduran tente sektörü, birçok yeni tente dizaynı üretmiştir. Bu tenteler bizleri kötü hava koşullarından koruduğu gibi birçok mekanı ve alanı da kullanılabilir bir ortam haline getirmiştir. 

Tenteler normalde yerden yükseğe sabitlenen profiller üzerine gerdirilen brandalar dır. İşlevselliğine bakacak olursak bu tenteler bizleri güneşten, yağmurdan ve kardan koruyor fakat kötü havadan ve soğuktan ne yazık ki korumuyordu.

Durumun farkına varan mühendisler tentelerin üzerinde çalışarak bir tasarım harikasına imza attılar. İlk zamanlar sabit olan ve istenildiğinde il ile açılan ve bizleri tüm olumsuz hava koşullarından koruyan tenteler şimdi ise uzaktan kumanda edilebiliyor. 

Üstelik tentelere artık ışıklandırma sistemi bile yapılabiliyor. Ve bu sistem komple uzaktan kumanda ediliyor.

Başakşehir Tenteci olarak tüm tente modelleri ve çeşitlerinin imalatı ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. 

Bizi Tüm tente imalatı, montajı, bakımı ve onarımı için arayabilirsiniz.