Şeffaf-Branda-Tente Fiyatları

Adalar Tenteci

Adalar tenteci firması olarak İstanbul da bulunan tüm ilçe semt ve mahallelerde faaliyet göstermekteyiz. Tente tamir bakımı ve yeniden kurulumu gibi tüm işlemleri başarıyla gerçekleştiren yetkili firmayız.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile istediğiniz tüm tente çeşitlerini kendiniz seçin biz tasarlayalım.

Büyük ada küçük ada kınalı ada heybeli ada gibi her nerede olursanız olun bizlere bir telefon kadar uzaktasınız. 7/24 iletişim imkanı sunan firmamız sizlere her alanda destek olmaktadır.

Tente tamir hizmetleri de veren firmamız yazısı silinmiş tente kumaşı yırtılmış tente bağlantı askıların dan kopmuş tente gibi şikayetlerinizin olduğu tüm hasarlı tentelerin tamiri yapılmaktadır.

Kalite standartlarına uygun verdiğimiz hizmette sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Tente Çeşitlerimiz ise mafsallı tente körüklü tente sabit tente çift açılır kapanır tente otomatik açılır kapanır tente karpuz model tente gibi tüm tente çeşitlerini firmamızda yaptırabilirsiniz.

Adalar Tenteci Tente Kullanımı 

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı gerekse yazın güneşten kaçınmak için tercih edilen kullanımı oldukça kolay bir araçtır. 

Genellikle iş yerlerinde tercih edilen tente çeşitleri dikkat çekici özelliğe sahip olarak hem işinize hem bütçenize katkıda bulunmaktadır.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için hemen bizlerle iletişime geçin.